ŠKOLITEĽ

Miesto práce

Nová Dubnica

Ponúkaný plat

od 1500EUR Výška mzdy závisí od skúseností uchádzača.

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovedá za kvalitu a úroveň školiacich podkladov a odbornú úroveň vykonávaných školení,
  • školí a oboznamuje nových pracovníkov o kritériách prijateľnosti elektronických zostáv,
  • zabezpečuje periodické preškolenie pracovníkov v zmysle normy IPC-A-610, podľa plánu školení, evidovanom oddelením služieb pre ľudí (HR).
  • školí nových pracovníkov na interné procesy,
  • vykonáva exkurzie návštevníkov vo výrobných priestoroch spoločnosti,
  • v spolupráci s inžiniermi kvality a líniovými kvalitármi posudzuje kvalitu spájkovania v zmysle IPC-A-610,
  • zabezpečuje praktické vyučovanie žiakov dualistov (a žiakov praktického vzdelávania), v spolupráci s inštruktormi, školiteľmi na pracovisku,
  • koordinuje a preveruje dodržiavanie zásad BOZP a PO, opatrení pred účinkom ESD a EOS, manipulácie s DPS a produktami v spolupráci s inštruktormi, školiteľmi na pracovisku a tím lídrami,
  • zaznamenáva a vyhodnocuje dochádzku žiakov dualistov na praktické vyučovanie, v spolupráci s SOŠ Dca,
  • podieľa sa na hodnotení žiakov dualistov na praktickom vyučovaní v spolupráci s SOŠ Dca,
  • aktívne vyhľadáva a získava nových žiakov do program duálneho vzdelávania, zabezpečuje výber dualistov (kontakt s rodičmi),
  • reprezentuje  spoločnosť na školských akciách  a komunikuje so školami,
  • pripravuje zmluvy o duálnom vzdelávaní s odbornými školami a so žiakmi a ich zákonnými zástupcami.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
  • Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
  • Kariérny rast
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia, pružný pracovný čas, ... a iné

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • znalosť AJ, znalosť práce s PC (MS Office),
  • odborná znalosť štandardov IPC /IPC 610, IPC 7711/7721,
  • znalosť technologických postupov a štandardov v elektrotechnickej spoločnosti,
  • technické a analytické myslenie,
  • precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť,
  • znalosť problematiky ohľadne ESD,
  • znalosť noriem ISO 9001, ISO 14001, SM BOZP v zmysle

Máte záujem?

Kontaktujte nás

Špecialista ľudských zdrojov

okres Trenčín

Uverejnené 26.03.2024 14:51

SKLADNÍK

Hlohovec

Uverejnené 22.03.2024 11:06

Priemyselný inžinier

Uverejnené 28.03.2024 10:29

Procesný plánovač výroby

Uverejnené 27.02.2024 12:38

IT MANAŽÉR

Prešov

Uverejnené 27.02.2024 15:05

MES inžinier

Hlohovec

Uverejnené 20.02.2024 09:45

Procesný technik SMT/THT

Piešťany

Uverejnené 20.02.2024 08:25

Procesný inžinier

Piešťany

Uverejnené 20.02.2024 08:20

PRODUKTOVÝ INŽINIER

Nová Dubnica, prípadne Piešťany

Uverejnené 20.02.2024 22:58

Test technik

Uverejnené 20.02.2024 11:49

Špecialista reklamačného oddelenia

Prešov

Uverejnené 19.02.2024 13:42

FINANČNÝ MANAŽÉR

Prešov

Uverejnené 19.02.2024 08:17

Líder technického oddelenia

Piešťany

Uverejnené 09.02.2024 15:19

ACCOUNT MANAGER / ZÁKAZNÍCKA PODPORA

Hlohovec

Uverejnené 06.02.2024 12:51

senior planning sales and operations

Slovensko

Uverejnené 12.02.2024 13:07

Risk Management and Insurance Specialist

Piešťany

Uverejnené 02.02.2024 09:42

Lean Manufacturing Manager

Nová Dubnica, prípadne Piešťany, prípadne Hlohovec (Job with occasional home office)

Uverejnené 29.01.2024 13:27

Pracovník vo výrobe

Hlohovec

Uverejnené 16.01.2024 10:34

Mechanik strojov a zariadení (údržba §21)

Hlohovec

Uverejnené 16.01.2024 10:15

Špecialista financií a reportingu (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Svit

Uverejnené 16.01.2024 08:52

Inžinier kvality

Liptovský Hrádok

Uverejnené 12.01.2024 11:35

Produktový manažér BESS projektov

Operátor výroby elektromontážne

Servisný technik

1 2 3 4 5 6 7 >