Spoločnosť PRACA.SK, s.r.o. rešpektuje ochranu vašich údajov

Servisný technik

Miesto práce

Belgicko (práca vyžaduje cestovanie).

Ponúkaný plat

Od 1 000 EUR/mesiac, doprava, strava a ubytovanie počas pracovnej cesty zabezpečená.

Druh pracovného pomeru

Hlavný pracovný pomer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii (medzinárodného) servisného technika v teréne je dôležité, aby ste mali silné analytické schopnosti a široké technické znalosti pri riešení problémov a údržbe strojov zákazníka. Okrem riešenia problémov so strojmi ste ako servisný technik zodpovedný aj za školenia a poradenstvo zákazníkom v oblasti údržby.
Hľadáte ďalší krok vo svojej kariére ako (medzinárodný) servisný technik ? Potom je táto práca určená práve pre vás!

Popis práce:
Analýza a správne riešenie porúch a problémov so strojmi a systémami u zákazníka.
Podieľate sa na akceptačných testoch nastavovaní a prestavbe strojov
Ako (medzinárodný) servisný technik máte dobré znalosti operačných systémov
Fungujete ako vizitka spoločnosti u zákazníka a poskytujete poradenstvo o možnostiach a zlepšeniach systémov
Ste zodpovedný za dobrú komunikáciu medzi zákazníkom a spoločnosťou
Vždy zabezpečujete, aby bol zákazník spokojný.

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme záujemcov, ktorí spĺňajú podmienky prijatia.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Máte znalosti systémov PLC (napríklad Fanuc)
Máte dobrú znalosť holandského, anglického alebo francúzskeho jazyka.
Ako (medzinárodnému) servisnému technikovi vám nerobí problém často sa zdržiavať v zahraničí
Ste flexibilný tímový hráč odolný voči stresu, ktorý pracuje s orientáciou na zákazníka
Na túto pozíciu hľadáme dynamického a podnikavého človeka.
Dokážete pracovať samostatne.
Pracujete samostatne a plynulo, plánujete a dokážete správne tlmočiť želania zákazníka.
Ste ochotný cestovať 90 % času.
Znalosť anglického jazyka je výhodou.

Máte záujem?

Kontaktujte nás

Uverejnené 07.05.2021 12:17

Programátor/vývojár

Programátorvývojár

Snina

Uverejnené 07.05.2021 12:14

Plant Launch Manager

Manažér výroby

Veľká Lomnica

Uverejnené 29.03.2021 18:57

Voľné miesto pre zvárača CO2 alebo TIG v Spišskej Novej Vsi

Zvárač CO2Zvárač TIG.

Spišská Nová Ves alebo Humenné

Uverejnené 26.03.2021 09:01

Operátor ukosovacieho stroja a operátor lisu - ohýbačka

Drienovec

Uverejnené 26.03.2021 09:00

Zvárač ZM1 a operátor laserového páliaceho stroja - práca v okolí Košíc

Drienovec

Uverejnené 26.03.2021 08:58

Zmenový majster v Drienovci

Zmenový majsterMajster výroby

Drienovec

Uverejnené 26.03.2021 08:50

Technológ v Humennom

Technológ

Humenné

Uverejnené 26.03.2021 08:48

Obrábač kovov - CNC sústružník, CNC frézar

CNC sústružníkCNC frézar

Humenné

Uverejnené 12.02.2021 10:02

Operátor obrábacieho stroja HORIZONTKA

Operátor obrábacieho stroja

Spišská Nová Ves

Uverejnené 12.02.2021 10:16

ZVÁRAČ CO2 alebo TIG

Zvárač

Uverejnené 12.02.2021 19:51

AUTOMATIZAČNÝ INŽINIER

Automatizačný inžinier

Možnosť práce v Humennom alebo Spišskej Novej Vsi

Uverejnené 12.02.2021 19:48

KONŠTRUKTÉR - vhodné aj pre absolventa

Konštruktér

Uverejnené 12.02.2021 19:45

ZVÁRAČ CO2/TIG

Zvárač

Uverejnené 20.01.2021 09:59

Uverejnené 20.01.2021 09:57

Humenné

Uverejnené 20.01.2021 09:49

Konštruktér

Uverejnené 20.01.2021 09:46

Konštruktér

Humenné

Uverejnené 20.01.2021 09:41

Hľadáme skúseného zmenového majstra do výrobnej spoločnosti

MajsterNastavovač CNC strojov

Drienovec

Uverejnené 28.12.2020 16:26

Zvárač ZM1

Zvárač

Drienovec

Uverejnené 28.12.2020 14:31

Operátor laserového páliaceho stroja DRIENOVEC

Drienovec

Uverejnené 28.12.2020 16:36

Operátor CNC obrábacieho centra

Drienovec

Uverejnené 07.10.2020 12:21

Operátor výroby pre elektromobily - nástup do kmeňového stavu

Operátor výroby

Trenčín

Uverejnené 05.10.2020 15:15

Technik pre reklamnú činnosť

Operátor tlačiarenského stroja

Košice

Uverejnené 21.09.2020 14:43
1 2 3 >