Projektový manažér

Miesto práce

Prešov

Ponúkaný plat

* základná mzda 1500€ * variabilná zložka až do výšky 2% z predajnej ceny projektu podľa výkonu a plnenie ukazovateľov. Priemerná mesačná brutto mzda od 2000EUR - 2500EUR.

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

  • Projektový manažér je podriadený Vedúcemu zákazníckeho centra. Úzko spolupracuje s vedúcimi stredísk ako konštrukcia, výroba, nákup, sklady, expedícia, kvalita a obchod.
  • Formálna komunikácia: so zákazníkmi a vedúcimi z ostatných stredísk- podľa potrieb, tém

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Celková organizácia, plánovanie a koordinácia stavebných prác a zákaziek.
  • Príprava a aktualizácia projektového plánu
  • Spolupráca pri tvorbe konštrukčného návrhu, cenovej kalkulácie projektov, technické posúdenie projektu.
  • Spolupráca pri tvorbe obchodných a zmluvných podmienok projektov.
  • Koordinácia zamerania projektov na stavbe a montážnej skupiny.
  • Kontrola pripravenosti materiálu a prác.
  • Kontrola priebehu prác, dodržiavanie harmonogramov.
  • Koordinácia termínov montáže v spolupráci s vedúcim montážnej skupiny.
  • Priebežná kontrola kalkulácie nákladov zákaziek a zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtu.
  • Denná externá komunikácia s projektovými manažérmi a koordinátormi výstavby a zákazníkmi.
  • Denná interná komunikácia s konštrukciou, výrobou, nákupom, skladom a expedíciou.
  • Vedenie potrebnej stavebnej dokumentácie.
  • Spolupráca a jednanie s ďalšími subjektmi (investori, prevádzkovatelia sietí, príslušné orgány).
  • Príprava podkladov pre fakturáciu pre klientov.
  • Riadenie preberacieho konania stavebných prác a zákaziek, príprav podkladov pre preberacie konanie a odovzdanie stavebných prác a zákaziek.
  • Schvaľovanie a kontrola zoznamov prác a objednávok od subdodávateľov.
  • Sledovanie a prezentovanie ukazovateľov pre projekty.
  • Monitorovanie, analýza a optimalizácia procesov zákazníckych služieb a súvisiacich firemných procesov
  • Sledovanie a vyhodnocovanie spokojnosti zákazníkov, návrh a realizácia nápravných opatrení v spolupráci s príslušnými organizačnými útvarmi organizácie
  • Koordinácia činností týkajúcich sa vybavovania sťažností a reklamácií zákazníkov a poskytovanie technických a cenových informáciu
  • Reprezentovanie organizácie na rokovaniach so súčasnými i potenciálnymi zákazníkmi, stálymi obchodnými partnermi a ďalšími subjektmi
  • Kontrola stavu pohľadávok, komunikácia SALDA klientov v spoločnosti a ku klientom
  • Koordinácia reklamácií od ich prijatia, cez evidenciu až po riešenie reklamácií.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v stabilnej firme
  • stravné vo výške 5,48 € / diéty
  • Cafetéria
  • príspevok do III. piliera
  • pružná pracovná doba
  • narodeninový darček

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • Stavebníctvo

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • riadiace schopnosti
  • samostatnosť
  • kooperácia (spolupráca)
  • uspokojovanie zákazníckych potrieb
  • riešenie problémov
  • plánovanie a organizovanie
  • aktívny prístup
  • odolnosť voči stresu
  • efektívna komunikácia
  • rýchla adaptácia

Máte záujem?

Kontaktujte nás

Finančný asistent (plánovaný prechod na pozíciu Účtovník)

Bánovce nad Bebravou (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Uverejnené 26.07.2024 10:40

Projektový logista / Plánovač logistiky

Bánovce nad Bebravou

Uverejnené 26.07.2024 10:38

Kontrolór projektov

Uverejnené 26.07.2024 10:27

Supplier Quality (Electrotechnical industry)

Piešťany, dočasne Hlohovec

Uverejnené 26.07.2024 08:10

Inžinier kvality (elektrotechnický priemysel)

Nová Dubnica

Uverejnené 25.07.2024 08:22

Customer Quality Engineer

ČAB

Uverejnené 23.07.2024 06:51

Referent zákazníckeho servisu

Hlohovec (dočasne),relokácia Piešťany

Uverejnené 22.07.2024 09:43

NÁKUPCA v strojárskej spoločnosti

Trenčianske Stankovce

Uverejnené 22.07.2024 08:50

Finance Team Leader

Hlohovec

Uverejnené 19.07.2024 07:10

Procesný inžinier v elektrotechnickom priemysle

Prešov

Uverejnené 02.07.2024 11:45

Elektrotechnický inžinier

Dunajská Streda

Uverejnené 16.07.2024 11:22

Procesný inžinier

Uverejnené 16.07.2024 11:18

Procesný technik

Hlohovec

Uverejnené 09.07.2024 12:15

Inžinier kvality (strojársky priemysel)

Uverejnené 19.07.2024 15:31

BOZP Špecialista (strojársky priemysel)

Uverejnené 19.07.2024 15:36

Hlavný účtovník

Trnava / 40 hodín týždenne s pružným pracovným časom a možnosťou home office.

Uverejnené 19.07.2024 14:34

Development engineer

Skalica

Uverejnené 19.07.2024 15:23

Technológ Obuvi

Žilina

Uverejnené 17.07.2024 15:50

IT správca pre strojársku spoločnosť v Trenčianskych Stankovciach

Uverejnené 17.07.2024 11:50

HR konzultant

Kostolné Kračany

Uverejnené 10.07.2024 11:00

Produktový technik

Hlohovec

Uverejnené 09.07.2024 12:22

Testovací technik / inžinier

Hlohovec

Uverejnené 09.07.2024 12:14

VEDÚCI SKLADU

Uverejnené 08.07.2024 12:30

Logistický inžinier

Uverejnené 03.07.2024 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8 >