KEY ACCOUNT MANAGER

Miesto práce

Svit

Ponúkaný plat

Od 1700€/mesiac + odmeny 2 - krát ročne v závislosti od plnenie cieľov spoločnosti + NEPEŇAŽNÝ BENEFIT vo výške 150 EUR vyplácaný 2 – krát za rok

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovávanie marketingového prieskumu trhu a požiadaviek zákazníka
• príprava podkladových materiálov do výberového konania, na prezentáciu firmy a produktového portfólia,
• analyzovanie plnenia obchodného plánu, inkasa a skladových zásob prislúchajúcej klientely,
• uzatváranie kúpnych zmlúv, spolupráca s právnou kanceláriou
• implementácia zákazníckych požiadaviek do interného systému
• vypracovávanie podkladov pre cenové kalkulácie a tendre
• navrhovanie námetov na inovácie produktového portfólia; sledovanie nových technológií, materiálov a trendov , cost savingov, sustainable riešeni
• manažovanie práce back office assistentky a customer servisu
• aktívna účasť na konferenciách, výstavách, zákazníckych auditoch doma i v zahraničí
• vypracovanie a prezentácia reportingov riaditeľovi predaja a vedeniu spoločnosti

Pracovná doba: jednozmenná prevádzka 7,00 h do 15,00 h (víkend voľno), po zaučení flexibilná pracovná doba.

Podmienky prijatia:
• vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa – zameranie ekonomické, technické,
• skúsenosti v tejto/v obdobnej pozícii – min. 2 roky,
• zvládanie stresových situácií a schopnosť prinášať riešenia,
• vycestovať na služobné pracovné cesty (aj do zahraničia)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• organizačné schopnosti, dobré komunikačné schopnosti kvôli intenzívnej práci s klientom
• schopnosť pracovať samostatne,
• aktívny prístup k práci, proklientské nastavenie
• systémové a strategické myslenie, logické uvažovanie
• zodpovednosť, rozhodnosť, zmysel pre empatiu
• zvládanie stresových situácií a schopnosť prinášať riešenia

Zamestnanecké výhody, benefity

- home office 5 dní/mesiac
- zamestnanecké zľavy na nákup tovarov a služieb u zmluvných partnerov
- príspevok na športovo - relaxačné aktivity v rámci zmluvných zariadení
odmena pre darcov krvi
- ponuka kurzov a školení pre zvyšovanie kvalifikácie
- teambuildingové akcie
- zvýhodnená ponuka mobilných paušálov
- ubytovanie v nájomných bytoch

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výrobná spoločnosť v oblasti chemického priemyslu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - (B2) alebo Nemecký jazyk - (B2) alebo Francúzsky jazyk - (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Min. 2 roky skúseností na pozícii key account manažéra pre zahraničné spoločnosti

Počet rokov praxe

5

Máte záujem?

Kontaktujte nás

Finančný asistent (plánovaný prechod na pozíciu Účtovník)

Bánovce nad Bebravou (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Uverejnené 26.07.2024 10:40

Projektový logista / Plánovač logistiky

Bánovce nad Bebravou

Uverejnené 26.07.2024 10:38

Kontrolór projektov

Uverejnené 26.07.2024 10:27

Supplier Quality (Electrotechnical industry)

Piešťany, dočasne Hlohovec

Uverejnené 26.07.2024 08:10

Inžinier kvality (elektrotechnický priemysel)

Nová Dubnica

Uverejnené 25.07.2024 08:22

Customer Quality Engineer

ČAB

Uverejnené 23.07.2024 06:51

Referent zákazníckeho servisu

Hlohovec (dočasne),relokácia Piešťany

Uverejnené 22.07.2024 09:43

NÁKUPCA v strojárskej spoločnosti

Trenčianske Stankovce

Uverejnené 22.07.2024 08:50

Finance Team Leader

Hlohovec

Uverejnené 19.07.2024 07:10

Procesný inžinier v elektrotechnickom priemysle

Prešov

Uverejnené 02.07.2024 11:45

Elektrotechnický inžinier

Dunajská Streda

Uverejnené 16.07.2024 11:22

Procesný inžinier

Uverejnené 16.07.2024 11:18

Procesný technik

Hlohovec

Uverejnené 09.07.2024 12:15

Inžinier kvality (strojársky priemysel)

Uverejnené 19.07.2024 15:31

BOZP Špecialista (strojársky priemysel)

Uverejnené 19.07.2024 15:36

Hlavný účtovník

Trnava / 40 hodín týždenne s pružným pracovným časom a možnosťou home office.

Uverejnené 19.07.2024 14:34

Development engineer

Skalica

Uverejnené 19.07.2024 15:23

Technológ Obuvi

Žilina

Uverejnené 17.07.2024 15:50

IT správca pre strojársku spoločnosť v Trenčianskych Stankovciach

Uverejnené 17.07.2024 11:50

HR konzultant

Kostolné Kračany

Uverejnené 10.07.2024 11:00

Produktový technik

Hlohovec

Uverejnené 09.07.2024 12:22

Testovací technik / inžinier

Hlohovec

Uverejnené 09.07.2024 12:14

VEDÚCI SKLADU

Uverejnené 08.07.2024 12:30

Logistický inžinier

Uverejnené 03.07.2024 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8 >