Inžinier pre návrh batériových úložísk

Miesto práce

Liptovský Hrádok

Ponúkaný plat

1 500 EUR/mesiac okrem základnej mzdy od 1500,- vyplácame aj variabilnú zložku mzdy do výšky 30 % základnej mzdy na základe plnenia KPI

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca na projektoch aplikácie batériových úložísk a iných prevažne energetických zariadení/riešení:

  • Analýza technického zadania
    (doprava, umiestnenie, vyvedenie energie, meranie, komunikácia, riadenie, vetranie, požiarna ochrana, chladenie, ohrev, ...)
  • Spracovanie návrhu systémového riešenia
  • Kontrola spracovania návrhov / rozpracovanie dielčích zadaní pre prípadných externých riešiteľov
  • Podiel na návrhoch smerovania technických riešení spoločnosti
  • Pomoc pri preskúmaní reálneho stavu a možností u zákazníka
  • Formulovanie technických otázok pre potenciálnych zákazníkov s cieľom optimalizácie návrhu technického riešenia

Konzultácie s pracovníkmi potenciálneho zákazníka, aplikácia ich predstavy/nápadov:

  • Do technického zadania obchodného prípadu do zadania pre vývoj

Konzultácie s pracovníkmi potenciálnych zákazníkov s cieľom posúvať produkty výrobcov na vyšší štandard

  • Príprava návrhu technického riešenia obchodného prípadu/tendra zohľadňujúceho požiadavky: zákazníka / obchodu / technického oddelenia výrobcu batériových úložísk / inštalačnej skupiny / servisu
  • Spolupráca s obchodom na príprave technickej časti ponúk pre potenciálnych zákazníkov
  • Konzultácie s projektantami
  • Sledovanie riešení konkurencie
  • Zúčastňovanie sa konferencií, výstav (cielene)
  • V spolupráci s marketingom pomoc pri tvorbe technických častí prezentácií

Práce vyplývajúce so zavádzania elektrotechnických zariadení do výroby

  • Technické jednania s externým vývojovým tímom / s konštrukciou
  • Návrh/pripomienkovanie riešení
  • Príprava a realizácia skúšok
  • Práce na zabezpečení certifikácie

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • možnosť samostatnej práce na technicky zaujímavých projektoch
  • zahraničné služobné cesty (Čína, Európa) – stretnutia s dodávateľmi, zákazníkmi, účasť na výstavách, kongresoch
  • pravidelné teambuildingy pracovného tímu
  • možnosť nastavenia individuálneho režimu práce
  • firemné jazykové vzdelávanie
  • ohodnotenie zodpovedajúce skúsenostiam a výsledkom.
  • dochádzkový bonus
  • doplnkové dôchodkové sporenie (3. dôchodkový pilier)
  • možnosť zúčastňovať sa na celofiremných spoločenských akciách
  • celozávodná letná a zimná dovolenka
  • po skončení skúšobnej doby nárok na 1 voľna pri narodení dieťaťa nad rámec Zákonníka práce
  • ostatné informácie radi poskytneme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • elektrotechnické, energetika

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1/B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

  • Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • schopnosť pracovať tak samostatne ako aj v tíme
  • záujem o elektrotechniku, energetiku, udržateľné zdroje energie
  • záujem o nové technológie, riešenia
  • schopnosť rýchleho absorbovania nových technických informácií a hľadania súvislostí medzi nimi
  • dôslednosť, systematickosť, dynamickosť, proaktivita

Máte záujem?

Kontaktujte nás

Finančný asistent (plánovaný prechod na pozíciu Účtovník)

Bánovce nad Bebravou (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Uverejnené 26.07.2024 10:40

Projektový logista / Plánovač logistiky

Bánovce nad Bebravou

Uverejnené 26.07.2024 10:38

Kontrolór projektov

Uverejnené 26.07.2024 10:27

Supplier Quality (Electrotechnical industry)

Piešťany, dočasne Hlohovec

Uverejnené 26.07.2024 08:10

Inžinier kvality (elektrotechnický priemysel)

Nová Dubnica

Uverejnené 25.07.2024 08:22

Customer Quality Engineer

ČAB

Uverejnené 23.07.2024 06:51

Referent zákazníckeho servisu

Hlohovec (dočasne),relokácia Piešťany

Uverejnené 22.07.2024 09:43

NÁKUPCA v strojárskej spoločnosti

Trenčianske Stankovce

Uverejnené 22.07.2024 08:50

Finance Team Leader

Hlohovec

Uverejnené 19.07.2024 07:10

Procesný inžinier v elektrotechnickom priemysle

Prešov

Uverejnené 02.07.2024 11:45

Elektrotechnický inžinier

Dunajská Streda

Uverejnené 16.07.2024 11:22

Procesný inžinier

Uverejnené 16.07.2024 11:18

Procesný technik

Hlohovec

Uverejnené 09.07.2024 12:15

Inžinier kvality (strojársky priemysel)

Uverejnené 19.07.2024 15:31

BOZP Špecialista (strojársky priemysel)

Uverejnené 19.07.2024 15:36

Hlavný účtovník

Trnava / 40 hodín týždenne s pružným pracovným časom a možnosťou home office.

Uverejnené 19.07.2024 14:34

Development engineer

Skalica

Uverejnené 19.07.2024 15:23

Technológ Obuvi

Žilina

Uverejnené 17.07.2024 15:50

IT správca pre strojársku spoločnosť v Trenčianskych Stankovciach

Uverejnené 17.07.2024 11:50

HR konzultant

Kostolné Kračany

Uverejnené 10.07.2024 11:00

Produktový technik

Hlohovec

Uverejnené 09.07.2024 12:22

Testovací technik / inžinier

Hlohovec

Uverejnené 09.07.2024 12:14

VEDÚCI SKLADU

Uverejnené 08.07.2024 12:30

Logistický inžinier

Uverejnené 03.07.2024 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8 >