Inžinier kvality

Miesto práce

Liptovský Hrádok

Ponúkaný plat

okrem základnej mzdy od 1200,- klient vypláca aj variabilnú zložku mzdy do výšky 30 % základnej mzdy na základe plnenia KPI

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komunikácia so zákazníkmi v oblasti kvality,
  • Riešenie reklamácií so zákazníkmi, príprava nápravných opatrení , 8D reporty
  • Zadávanie nápravných opatrení priamo do systému zlepšovania zákazníka
  • Príprava nápravných opatrení, spolupráca pri prijímaní nápravných opatrení s ostatnými útvarmi
  • Hľadanie koreňových príčin nekvality, implementácia metódy 5 WHY
  • Vykonávanie analýz, štatistík, vyhodnocovaní a sledovanie trendov vnútornej a vonkajšej nekvality, príprava podkladov a správ o kvalite
  • Spoluúčasť na príprave plánu interných auditov, vykonávanie interných auditov, evidencia, nápravné opatrenia,
  • Riadenie a vykonávanie interných procesných a produktových auditov,
  • Účasť pri externých zákazníckych auditoch,
  • Príprava PPAP dokumentácie, FMEA, kontrolných plánov a ďalšej dokumentácie kvality podľa požiadaviek zákazníka
  • Školenie pracovníkov v oblasti kvality – reklamácie, vnútorná nekvalita
  • Implementovanie nových metód v systéme riadenia kvality

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • dochádzkový bonus
  • doplnkové dôchodkové sporenie (3. dôchodkový pilier)
  • možnosť zúčastňovať sa na celofiremných spoločenských akciách
  • celozávodná letná a zimná dovolenka
  • po skončení skúšobnej doby nárok na 1 voľna pri narodení dieťaťa nad rámec Zákonníka práce
  • ostatné informácie radi poskytneme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • Technické zameranie (strojársky alebo elektrotechnický odbor)

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

  • Microsoft Office - Mierne pokročilý
  • Helios Orange - Základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • schopnosť pracovať tak samostatne ako aj v tíme
  • chápanie problematiky výrobnej spoločnosti
  • schopnosť rýchleho absorbovania nových technických informácií a hľadania súvislostí medzi nimi
  • dôslednosť, systematickosť, dynamickosť, proaktivita

Máte záujem?

Kontaktujte nás

Finančný asistent (plánovaný prechod na pozíciu Účtovník)

Bánovce nad Bebravou (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Uverejnené 26.07.2024 10:40

Projektový logista / Plánovač logistiky

Bánovce nad Bebravou

Uverejnené 26.07.2024 10:38

Kontrolór projektov

Uverejnené 26.07.2024 10:27

Supplier Quality (Electrotechnical industry)

Piešťany, dočasne Hlohovec

Uverejnené 26.07.2024 08:10

Inžinier kvality (elektrotechnický priemysel)

Nová Dubnica

Uverejnené 25.07.2024 08:22

Customer Quality Engineer

ČAB

Uverejnené 23.07.2024 06:51

Referent zákazníckeho servisu

Hlohovec (dočasne),relokácia Piešťany

Uverejnené 22.07.2024 09:43

NÁKUPCA v strojárskej spoločnosti

Trenčianske Stankovce

Uverejnené 22.07.2024 08:50

Finance Team Leader

Hlohovec

Uverejnené 19.07.2024 07:10

Procesný inžinier v elektrotechnickom priemysle

Prešov

Uverejnené 02.07.2024 11:45

Elektrotechnický inžinier

Dunajská Streda

Uverejnené 16.07.2024 11:22

Procesný inžinier

Uverejnené 16.07.2024 11:18

Procesný technik

Hlohovec

Uverejnené 09.07.2024 12:15

Inžinier kvality (strojársky priemysel)

Uverejnené 19.07.2024 15:31

BOZP Špecialista (strojársky priemysel)

Uverejnené 19.07.2024 15:36

Hlavný účtovník

Trnava / 40 hodín týždenne s pružným pracovným časom a možnosťou home office.

Uverejnené 19.07.2024 14:34

Development engineer

Skalica

Uverejnené 19.07.2024 15:23

Technológ Obuvi

Žilina

Uverejnené 17.07.2024 15:50

IT správca pre strojársku spoločnosť v Trenčianskych Stankovciach

Uverejnené 17.07.2024 11:50

HR konzultant

Kostolné Kračany

Uverejnené 10.07.2024 11:00

Produktový technik

Hlohovec

Uverejnené 09.07.2024 12:22

Testovací technik / inžinier

Hlohovec

Uverejnené 09.07.2024 12:14

VEDÚCI SKLADU

Uverejnené 08.07.2024 12:30

Logistický inžinier

Uverejnené 03.07.2024 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8 >