MANAŽÉR VOZOVÉHO PARKU / REFERENT ADMINISTRATÍVNYCH ČINNOSTÍ

Miesto práce

Strážske

Ponúkaný plat

od 1000EUR

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Zodpovednosť za komplexné vedenie agendy vozového parku
  • Nahrávanie a vyhodnocovanie nákladov na vozový park - následné prijímanie opatrení
  • Obsluha logistického programu /plánovanie jázd vodičov/
  • Zabezpečovanie a koordinovanie opráv, STK vozidiel – následná evidencia a kontrola
  • Optimalizácia nákladov na vozový park
  • Riadenie vodičov vrátane plánovania smien a dovoleniek
  • Podieľanie sa na tvorbe interných smerníc, ktoré sa aktualizujú podľa potreby a následne po odsúhlasení zamestnávateľom  uvedenie do praxe. Kontrola a dohľad nad dodržiavaním interných smerníc.
  • Návrhy a príjem opatrení za účelom znižovania nákladov
  • Príjem objednávok /výpomoc s pekárenským sortimentom/
  • Príjem objednávok a zadávanie výroby na cukrárenský sortiment -zavedenie a spustenie objednávkového systému pre cukráreň
  • Výpomoc s cukrárenskou výrobou /napr. tvorba katalógov, objednávanie obalového materiálu..atd./
  • Zastupovanie manažéra odbytu v prípade neprítomnosti v práci /príjem objednávok, zadanie výroby/
  • Vykonáva všetky zadané  úlohy od zamestnávateľa,  ktoré sú spojené s chodom  vozového parku a cukrárne.
  • Informuje zamestnávateľa o prípadných problémoch, aktívne navrhuje a realizuje riešenia.
  • Aktívna účasť na každej porade, ktorú organizuje spoločnosť.

Požiadavky na kandidáta:

  • MS office – min mierne pokročilý
  • Skúsenosť s riadením tímu do 10 ľudí
  • Logické a analytické myslenie

Zamestnanecké benefity:

  • 2x mesačne masáže zdarma priamo vo firme
  • Luxusne zariadené firemné fitnes k dispozícii 24 hod denne
  • Finančná náhrada za stravné lístky
  • Služobný mobil

Máte záujem?

Kontaktujte nás