MANAŽÉR NÁKUPU

Miesto práce

okresov Prešov

Ponúkaný plat

1800€/mesiac + mesačná a ročná variabilná zložka. Final mzda bude predmetom rozhovoru priamo s klientom na osobnom stretnutí.

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Konsolidácia operatívnej činnosti oddelení nákupu
  • Neustále zefektívňovanie procesov oddelení nákupu
  • Vybudovanie nákupného oddelenia s vedením zamestnancov nákupu na vyjednávanie nákupných cien a riadenie dodávateľov
  • Spolupodieľanie sa na implementácii nového ERP systému za tieto oddelenia
  • Definovanie a implementácia stratégie nákupu, dodávok a distribúcie materiálu, tovaru, surovín a strojov v súlade so stratégiou organizácie a s ohľadom na požiadavky ostatných útvarov a finančný rozpočet
  • Koordinácia procesov spracovávania objednávok, ich zadávania do systému a spolupráce pri tvorbe plánu výroby
  • Sledovanie vývojových trendov, koordinácia procesov monitorovania a analyzovania trhu a dodacích podmienok k zaisteniu okamžitej alebo budúcej dostupnosti materiálu
  • Stanovanie výberových konaní na dodávateľov, koordinácia procesu hodnotenia a výberu dodávateľov nákupu a operatívny management dodávateľov vzhľadom k daným parametrom a ekonomickej výhodnosti dodávok
  • Riadenie a koordinácia nákupu optimálneho množstva zásob pre spoločnosť
  • Komunikácia a jednanie s dodávateľmi.
  • Analyzovanie spotreby materiálu, kvality materiálu, cenových ponúk a skladových zásob
  • Navrhovanie a realizácia riešení na znižovanie nákladov
  • Sledovanie úrovne kvality dodávateľov
  • Vytváranie, aktualizácia a sledovanie dodávateľských zmlúv, nákupných objednávok a plánov dodávok
  • Sledovanie a analyzovanie nákupných nákladov a ich vývoj
  • Kontrolovanie dodržiavania bezpečnostných, protipožiarnych predpisov
  • Spolupodieľanie sa na riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácii zásob
  • Vedenie obchodných rokovaní s potencionálnymi dodávateľmi, vyjednávanie a dohadovanie zmluvných podmienok
  • Analýza dodávateľského trhu a s tým spojený výber nových dodávateľov a komunikácia s nimi
  • Posúdenie a hodnotenie efektívnosti hospodárenia a výkonnosti zvereného úseku, nastavenia kontrolných mechanizmov
  • Tvorba príslušnej dokumentácie (smernice, dokumenty) v rámci riadenia nákupných procesov
  • Spolupráca s výrobou, plánovačom výroby a ďalšími oddeleniami spoločnosti
  • Zostavenie a správa rozpočtu nákupu
  • Vedenie, motivácia, hodnotenie a kontrola výkonu podriadených pracovníkov rámci zvereného oddelenia

Zamestnanecké výhody, benefity

  • príspevok do DDS
  • pružný pracovný čas
  • motivačné odmeňovanie na základe výsledkov
  • Cafetéria
  • Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • priemyselná logistika, ekonomika a manažment, podnikové hospodárstvo

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) (výhodou)

Počet rokov praxe

  • 5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Obchodné vyjednávanie
  • Postupy hodnotenia dodávateľov
  • Procesné riadenie
  • Management pro top manažérov
  • Finančné plánovanie
  • Psychológia predaja
  • Efektívna komunikácia
  • Riešenie problémov
  • Zvládanie záťaže
  • Objavovanie a orientácia v informáciách
  • Aktívny prístup

Máte záujem?

Kontaktujte nás

Špecialista rozvoja dodávateľov

Tvrdošín

Uverejnené 23.04.2024 12:25

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

NOVÁ DUBNICA

Uverejnené 19.04.2024 10:58

Výrobno-technický riaditeľ

Prešov

Uverejnené 15.04.2024 13:43

PLÁNOVAČ VÝROBY

Veľká Lomnica

Supervízor údržby

Uverejnené 15.04.2024 13:42

EXPERT PRE SPRÁVU DÁT, KOMPONENTOV A PRODUKTOV

Nová Dubnica

Uverejnené 10.04.2024 12:09

Procesný technik

Uverejnené 05.04.2024 09:46

ZMENOVÝ LÍDER

Uverejnené 05.04.2024 09:28

SKLADNÍK - Veľké Ripňany

Veľké Ripňany

Uverejnené 02.04.2024 11:00