IT MANAŽÉR

Miesto práce

Nová Dubnica

Ponúkaný plat

od 2 200 EUR/mesiac (základná mzda) v závislosti od skúseností kandidáta. Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávajú.

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • IT MANAŽÉR je odborník na informačné technológie, ktorý zodpovedá za správu a riadenie všetkých aspektov IT v organizácii. Jeho hlavným cieľom je zabezpečiť, aby IT systémy a infraštruktúra podporovali efektívne fungovanie firmy.

Správa IT projektov:

  • IT manažér plánuje a riadi implementáciu IT projektov v organizácii. To zahŕňa analýzu požiadaviek, výber technológií, riadenie rozpočtu a sledovanie pokroku projektov.

Správa IT infraštruktúry:

  • Zodpovedá za udržiavanie a rozvoj IT infraštruktúry organizácie. To zahŕňa správu serverov, sietí, databáz, a iných technologických zariadení.

Bezpečnosť IT:

  • IT manažér musí zabezpečiť, že dáta a informácie organizácie sú chránené pred hrozbami a zneužitím. To zahŕňa implementáciu bezpečnostných politík, sledovanie bezpečnostných incidentov a riadenie ich riešenia.

Správa IT tímu:

  • Zodpovedá za riadenie IT tímu, vrátane náboru, školenia a hodnotenia zamestnancov. Musí zabezpečiť efektívnu spoluprácu a komunikáciu v tíme.

Plánovanie rozpočtu:

  • IT manažér má na starosti plánovanie a správu rozpočtu pre IT oddelenie. Musí efektívne hospodáriť s finančnými zdrojmi a optimalizovať náklady.

Podpora používateľov:

  • Zabezpečuje, aby používatelia mali prístup k potrebným IT zdrojom a poskytuje technickú podporu a riešenie problémov s IT systémami.

Reportovanie a hodnotenie:

  • Pravidelne poskytuje vedeniu organizácie správy o stave IT systémov, implementovaných projektoch a výdavkoch.

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
  • Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
  • Kariérny rast
  • Vernostný bonus
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia, pružný pracovný čas, ... a iné

Požiadavky na zamestnanca:

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. Stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Minimálne SŠ vzdelanie / VŠ, odbor informačné technológie.
  • Minimálne 5 rokov skúseností v oblasti IT, spojenej s riadením ľudí.
  • Hlboké technické znalosti v oblasti informačných technológií a systémov.
  • Skúsenosti s rôznymi operačnými systémami, sieťovými technológiami, databázovými systémami a aplikáciami.
  • Schopnosť rýchlo identifikovať a riešiť technické problémy a problémy s výpočtovými systémami.
  • Jazykové znalosti  - anglický jazyk (pokročilý)
  • Samostatné riešenie problémov.

Máte záujem?

Kontaktujte nás

Finančný asistent (plánovaný prechod na pozíciu Účtovník)

Bánovce nad Bebravou (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Uverejnené 26.07.2024 10:40

Projektový logista / Plánovač logistiky

Bánovce nad Bebravou

Uverejnené 26.07.2024 10:38

Kontrolór projektov

Uverejnené 26.07.2024 10:27

Supplier Quality (Electrotechnical industry)

Piešťany, dočasne Hlohovec

Uverejnené 26.07.2024 08:10

Inžinier kvality (elektrotechnický priemysel)

Uverejnené 25.07.2024 08:22

Customer Quality Engineer

ČAB

Uverejnené 23.07.2024 06:51

Referent zákazníckeho servisu

Hlohovec (dočasne),relokácia Piešťany

Uverejnené 22.07.2024 09:43

NÁKUPCA v strojárskej spoločnosti

Trenčianske Stankovce

Uverejnené 22.07.2024 08:50

Finance Team Leader

Hlohovec

Uverejnené 19.07.2024 07:10

Procesný inžinier v elektrotechnickom priemysle

Prešov

Uverejnené 02.07.2024 11:45

Elektrotechnický inžinier

Dunajská Streda

Uverejnené 16.07.2024 11:22

Procesný inžinier

Uverejnené 16.07.2024 11:18

Procesný technik

Hlohovec

Uverejnené 09.07.2024 12:15

Inžinier kvality (strojársky priemysel)

Uverejnené 19.07.2024 15:31

BOZP Špecialista (strojársky priemysel)

Uverejnené 19.07.2024 15:36

Hlavný účtovník

Trnava / 40 hodín týždenne s pružným pracovným časom a možnosťou home office.

Uverejnené 19.07.2024 14:34

Development engineer

Skalica

Uverejnené 19.07.2024 15:23

Technológ Obuvi

Žilina

Uverejnené 17.07.2024 15:50

IT správca pre strojársku spoločnosť v Trenčianskych Stankovciach

Uverejnené 17.07.2024 11:50

HR konzultant

Kostolné Kračany

Uverejnené 10.07.2024 11:00

Produktový technik

Hlohovec

Uverejnené 09.07.2024 12:22

Testovací technik / inžinier

Hlohovec

Uverejnené 09.07.2024 12:14

VEDÚCI SKLADU

Uverejnené 08.07.2024 12:30

Logistický inžinier

Uverejnené 03.07.2024 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8 >